Stilbaai Sakekamer

In die hart van besigheid en welsyn van die gemeenskap - At the heart of business and wellbeing of community


Find Out More Business Directory Events Join News Documents Contact

Geleentheidskalender / Upcoming Events



Laai jou eie geleenthede
Add your own Events



Saturday
29
FEB
Kasselshoop Farm Run / Walk
5 km fun run
Date: Sat 29 Feb 2020 @ 08:00
Where: Kasselshoop farm
Tel: 082 458 8517
Saturday
29
FEB
Die Brugmark
Weeklikse kuns / boeremark
Date: Sat 29 Feb 2020 @ 08:30
Where: Mark area Hoofweg Oos
Tel: 0769773944
Friday
20
MAR
Skole sluit
Skool vakansie begin
Date: Fri 20 Mar 2020 @ 10:00
Where: Skole
Friday
20
MAR
Rubberduck World Championship
Rubber duck racing
Date: Fri 20 Mar 2020 - Sun 29 Mar 2020 @ 07:00
Where: Lappiesbaai Hoofstrand
Tel: 082 781 6519
Thursday
26
MAR
Craft Beer, Gin & Wine Expo
Craft Beer, Gin & Wine Expo
Date: Thu 26 Mar 2020 - Fri 27 Mar 2020 @ 17:00
Where: Stilbaai Gemeenskapsaal
Tel: 0823376286
Tuesday
31
MAR
Skole begin
Termyn 2
Date: Tue 31 Mar 2020 @ 10:00
Where: Skole
Friday
12
JUN
Skole sluit
Winter vakansie begin
Date: Fri 12 Jun 2020 - Tue 07 Jul 2020 @ 10:00
Where: Kom na Stilbaai!
Tuesday
07
JUL
Skole heropen
Termyn 3
Date: Tue 07 Jul 2020 - Fri 18 Sep 2020 @ 07:30
Where: Skool
Friday
18
SEP
Skole sluit
September breek
Date: Fri 18 Sep 2020 - Tue 29 Sep 2020 @ 10:00
Where: Kom kuier in Stilbaai!
Tuesday
29
SEP
Skole begin
Termyn 4
Date: Tue 29 Sep 2020 - Wed 02 Dec 2020 @ 07:30
Where: Skool
Thursday
31
DEC
NSRI 10km Wedloop / Fun Run
Annual NSRI Fun Run
Date: Thu 31 Dec 2020 @ 07:00
Where: NSRI Gebou Stilbaai Hawe
Tel: 0832643071
Thursday
31
DEC
Lanternloop / Lantern Walk Jongensfontein
Annual new years eve celebration
Date: Thu 31 Dec 2020 @ 21:00
Where: Jongensfontein Karavaanpark
Tel: 083 766 2006