Stilbaai Sakekamer
Stilbaai Business Chamber

Your gateway to business - U deurgang na besigheid


Home Business Directory Events News Join Contact

Geleentheidskalender / Upcoming Events



Add your own Events

Saturday
24
FEB
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 24 Feb 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
24
FEB
CANSA Shavathon
Date: Sat 24 Feb 2018 @ 09:00
Where: Stilbaai Spar
Tel: 0725142399
Contact: Stilbaai Lions
Tuesday
27
FEB
Hessequa Vereniging vir Argeologie
Date: Tue 27 Feb 2018 @ 17:30
Where: Die Waenhuis
Tel: 0824606338
Contact: Esther Scheffer
Email: estr@telkomsa.net
Friday
02
MAR
Stilbaai Sakekamer:- Gala Aand
Date: Fri 02 Mar 2018 @ 19:00
Where: Stilbaai Gemeenskapsaal
Tel: 082 450 0850
Contact: Rachel Wall
Email: admin@stilbaaibusiness.co.za
Saturday
03
MAR
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 03 Mar 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Friday
09
MAR
Argeologiese praatjie
Date: Fri 09 Mar 2018 @ 19:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 0824606338
Contact: Esther Scheffer
Email: estr@telkomsa.net
Wednesday
14
MAR
James Grace & Morgan Szymanski: Kitaar
Date: Wed 14 Mar 2018 @ 19:30
Where: NG Kerksaal Oos
Tel: 028 754 1181
Contact: Mike Steytler
Email: mikesteytler@lantic.net
Saturday
31
MAR
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 31 Mar 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
31
MAR
Jongensfontein Kunsmark
Date: Sat 31 Mar 2018 @ 08:00
Where: Jongensfontein
Contact: Naas Palmer
Wednesday
04
APR
Stilbaai Craft Beer & Wine Expo
Date: Wed 04 Apr 2018 - Thu 05 Apr 2018 @ 17:00
Where: Stilbaai Gemeenskapsaal
Tel: 028 754 1655
Contact: Adolf Botes
Saturday
07
APR
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 07 Apr 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Sunday
08
APR
Benjamin Fourie: Klavier
Date: Sun 08 Apr 2018 @ 19:30
Where: NG Kerksaal Oos
Tel: 028 754 1181 m
Contact: Mike Steytler
Email: mikesteytler@lantic.net
Saturday
21
APR
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 21 Apr 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
28
APR
Stilbaai MTB Challenge
Date: Sat 28 Apr 2018 @ 08:00
Where: TBA
Tel: 082 337 6286
Contact: Adolf Botes
Email: stilbaaimtb@mweb.co.za
Saturday
05
MAY
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 05 May 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Sunday
13
MAY
Hungarion Trio: Fluit, basviool & viool
Date: Sun 13 May 2018 @ 19:30
Where: NG Kerksaal Oos
Tel: 028 754 1181
Contact: Mike Steytler
Email: mikesteytler@lantic.net
Saturday
26
MAY
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 26 May 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
02
JUN
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 02 Jun 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Saturday
30
JUN
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 30 Jun 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
07
JUL
Jagersbosch Basaar
Date: Sat 07 Jul 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Monday
09
JUL
Christmas in July
Date: Mon 09 Jul 2018 - Sat 14 Jul 2018 @ 09:00
Where: .
Tel: 0287541655
Contact: Adolf Botes
Email: adolfbotes@mweb.co.za
Wednesday
11
JUL
Pannekoek en Port aand
Date: Wed 11 Jul 2018 @ 17:00
Where: Toerismeburo
Tel: 0287541655
Contact: Adolf Botes
Email: adolfbotes@mweb.co.za
Friday
13
JUL
Christmas in July - aandmark
Date: Fri 13 Jul 2018 @ 16:00
Where: Voortrekker straat
Tel: 0833331810
Contact: Johannie Vermeulen
Email: johannievermeulen@msn.com
Friday
27
JUL
Winterbal - Bertie Barnard
Date: Fri 27 Jul 2018 @ 18:00
Where: Stilbaai Gemeenskapsaal
Saturday
28
JUL
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 28 Jul 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
04
AUG
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 04 Aug 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Saturday
25
AUG
Bella Rosa Quartet: Sopraan, Tjello, Fluit, Klavie
Date: Sat 25 Aug 2018 @ 19:30
Where: NG Kerksaal Oos
Tel: 028 754 1181
Contact: Mike Steytler
Email: mikesteytler@lantic.net
Saturday
25
AUG
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 25 Aug 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
01
SEP
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 01 Sep 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Saturday
22
SEP
Heritage Run & Brood en beskuitfees
Date: Sat 22 Sep 2018 @ 07:00
Where: Toerismeburo
Tel: 0287541655
Contact: Adolf Botes
Email: adolfbotes@mweb.co.za
Saturday
29
SEP
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 29 Sep 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
06
OCT
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 06 Oct 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Saturday
27
OCT
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 27 Oct 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
03
NOV
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 03 Nov 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Friday
09
NOV
Lente Louw & Uwe Grosser: Sopraan & begeleiding
Date: Fri 09 Nov 2018 @ 19:30
Where: NG Kerksaal Oos
Tel: 028 754 1181
Contact: Mike Steytler
Email: mikesteytler@lantic.net
Friday
09
NOV
Stilbaai Mannekoor
Date: Fri 09 Nov 2018 - Sat 10 Nov 2018 @ 19:00
Where: NG Kerksaal Oos
Tel: 0287541934
Contact: Naomi van Schalkwyk
Saturday
24
NOV
Kasselshoop farm run/walk 5km
Date: Sat 24 Nov 2018 @ 09:00
Where: Kasselshoop
Tel: 0824588517
Contact: Elza Thiart-Botes
Email: elza.thiart@worldonline.co.za
Saturday
01
DEC
Jagersbosch Buitekombuis
Date: Sat 01 Dec 2018 @ 09:00
Where: Die Waenhuis
Tel: 028 754 1934
Contact: Carina Lingerfelder
Email: jagersbosch@vodamail.co.za
Friday
21
DEC
Blombos Mark
Date: Fri 21 Dec 2018 - Sat 22 Dec 2018 @ 07:00
Where: 2.5km op Blombos pad
Tel: 0766726485
Contact: Lindi Gillespie
Email: jongensdal@easycoms.co.za
Friday
21
DEC
Pretdraf - Blombos
Date: Fri 21 Dec 2018 @ 07:00
Where: 2.5km op Blombos pad
Tel: 0766726485
Contact: Lindi Gillespie
Email: jongensdal@easycoms.co.za
Saturday
22
DEC
Windpomp Sjerrie Challenge: Bergfietswedren
Date: Sat 22 Dec 2018 @ 07:00
Where: Lappiesbaai & op Blombos pad
Tel: 0766726485
Contact: Lindi Gillespie
Email: jongensdal@easycoms.co.za
Wednesday
26
DEC
Stilbaai Touchies
Date: Wed 26 Dec 2018 @ 09:00
Where: Riviermond
Tel: 082 416 7279
Contact: Archie van Dyke
Email: archievandyke@gmail.com
Monday
31
DEC
NSRI 10KM Wedloop
Date: Mon 31 Dec 2018 @ 07:00
Where: NSRI gebou
Tel: 083 264 3071
Contact: Nico Steenkamp
Email: nico.steenekamp@gmail.com